PKS w Inowrocławiu S.A.
PKS w Inowrocławiu S.A. PKS w Inowrocławiu S.A.

Przewozy pasażerskie

 

Wieloletnia tradycja i duże doświadczenie sprawiają, że jesteśmy na rynku przewozowym wiarygodnym przewoźnikiem. Nasi kierowcy to pracownicy posiadający doświadczenie, które gwarantuje profesjonalną obsługę przewozu osób. Zapewniamy wysoki poziom obsługi i spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Dysponujemy nowoczesnymi autokarami turystycznymi o zróżnicowanej ilości miejsc, a także o różnym standardzie umożliwiającym pełną gwarancję wykonania przyjętych zleceń. Autokary posiadają wygodne, regulowane fotele, nagłośnienie, klimatyzację i barek.   

Oferujemy usługi w zakresie:

Do wykonania przewozu osób oferujemy między innymi niżej wymienione autokary:

Przy wykonywaniu przewozów pasażerskich na lotnisko w Pyrzowicach współpracujemy z Wypożyczalnią Samochodów Q24 z Katowic, www.q24wypozyczalnia.pl.

Wszelkie informacje na temat wynajmu autobusu można uzyskać pod poniższymi numerami telefonów:

Formularz zlecenia najmu autobusu. PDF XLS

 

Współpraca z naszym przedsiębiorstwem zapewni gwarancję zadowolenia i satysfakcję w zakresie kompleksowej obsługi, komfortu oraz bezpieczeństwa podróży.

 

Oferujemy usługi w zakresie:

Posiadamy długoletnie doświadczenie w wykonywaniu wszelkich przewozów oraz dysponujemy wykwalifikowanym personelem a także odpowiednią ilością pojazdów umożliwiającą pełną gwarancję wykonania przyjętych zleceń.

 

Warunki wynajmu oraz stawki za usługi do uzgodnienia.

 Wszelkie prawa zastrzeżone PKS w Inowrocławiu S.A.
Projekt i realizacja: BusFirma.pl

Przewozy pasażerskie    Rozkład jazdy    Diagnostyka    Zamówienia publiczne    Kontakt